درباره گروه پایاباف

گروه كارخانجات پایاباف با بیش از نیم قرن تجربه در صنایع نساجی یکی از معتبرترین ، با سابقه ترین و همچنین از جمله بنیانگذاران نساجی مدرن ایران می باشد.

تاسیس و پیدایش گروه نساجی پایا ماحصل تلاش و تجربه برادرن پیدایش می باشد که در چند دهه گذشته با استمرار در توسعه و بهینه سازی تولیدات و خدمات خود منجر به گسترش کارخانجات و تاسیس دو کارخانه پایا نخ و پایا پود گردید.

امروزه با ورود و همراهی نسل جدید خانواده با تفکرات نو وهمچنین با استفاده از فناوری و تکنولژی همراه با ورود به بازار تجارت آنلاین ،توانسته است سهم عظیمی را در بازار داخلی و توسعه صادرات به بازار خارجی به خود اختصاص دهد.

در سالهای اخیر به عنوان صادر كننده نمونه از لحاظ كیفییت و كمییت تقدیر نامه های متعددی در این زمینه دریافت نموده.

گروه کارخانجات پایاباف، پایانخ، پایاپودنسج از موفق ترین و موثرترین مجموعه های نساجی فعال ایران می باشند و درادامه اشاره ای به شرکت های گروه پایاباف می نماییم.

شرکت پایاباف

شركت پایاباف با داشتن نامی آشنا در نساجی و بخصوص در تولید پارچه های بیدینگ می باشدو همچنین تولیدات خود را بجز بازار داخلی ، هم به کشور تركیه و همچنین كشورهای تازه استقلال یافته و اروپای شرقی صادر نموده واخیرا موفق به ارائه محصولات خود به كشور های اروپایی گردیده است

و لازم به ذکر است درطرح و برنامه توسعه صادرات شرکت در آینده نزدیک کشور های قاره آمریکا همچون کشورهای آمریکای جنوبی و کانادا نیز برای بازار های هدف در نظر گرفته شده است.

شرکت پایانخ

شركت پایانخ با استفاده از جدید ترین ماشین الات تكسچرایزینگ از شركت Bargam قادر به تولید انواع نخ های پلی استر كه مصرف عمده رشته نساجی است می باشد و همچنین به دلیل خود كفایی در تهیه مواد اولیه قیمت محصولات آماده آن نیز بسیار قابل رقابت در بازار داخلی و بین المللی .

شرکت پایاپود نسج

شركت پایاپودنسج جدید ترین واحد تولیدی راه اندازی شده توسط خانواده پیدایش می باشد كه علی رغم دارا بودن سابقه ای كوتاه به دلیل درایت مدیریت و داشتن نیروهای لایق و مجرب همراه با به كارگیری تكنولوژی روز دنیا وبهرگیری از نیروهای فوق تخصصی داخلی وخارجی موفق به معرفی خود به عنوان یكی از واحدهای نمونه در امر پارچه های نساجی گشته وتوانسته است ره چند ساله رادر مدتی كوتاه طی كند.

این شرکت اكنون با استفاده از جدید ترین ماشین آلات ژاكارد ، ساده ، ایرجت و دابی قادر به برآورده كردن هر نوع سلیقه وخواسته شما عزیزان خواهد بود .

گروه کارخانجات نساجی پایا با هدفمندی و ارائه طرح های انحصاری و با بهره مندی از طراحان با تجربه ، خلاق و متعهد موفق به تولید محصوات منحصر به فرد، همراه با ایده های خاص و جدید در زمینه ی پارچه های پرده ای طرح دار ، ساده و تور ، و همچنین پارچه های پوشاک یکی از بزرگترین تامین کننده های بازار میباشد. به صورت پیوسته با افزایش تعداد ماشین آلات و بروز رسانی آنها و همچنین تنوع در تولید محصولات، ثابت قدم درجهت بهبودی این صنعت اصیل گام بر می دارد .

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت پایاباف می باشد.

طراحی توسط ARKweb Design By

شرکت پایاپود تولید کننده انواع پارچه پرده ، پوشاک و غیره ... برای ورود به پاباپود کلیک کنید.

مشاهده پایاپود